DUYURULAR

NİHAYET! SAYIN BAŞBAKAN YILLARDIR ANLATTIKLARIMIZA VAKIF OLDU Kİ., ÇARE OLACAKLARINI AÇIKLADI!!!!!

YILLARDIR POLİSLERİMİZİN, VAZİFELERİ BAŞINDA,, MİLLETİNİN HİZMETİNDE , HER TÜRLÜ ASAYİŞ, KAÇAKCILIK OLAYLARININ ÖNLENMESİ FAİLLERİNİN YAKALANMASI SÜRECİNDE, VE TRAFİK DÜZENİNİN SAĞLANMASI ESNASINDA, YARALANIP SAKAT KALDIĞINDA, DAHASI HAYATINI KAYBETTİĞİN DE;

YARALANIP SAKAT KALDIĞINDA KENDİSİN
HAYATINI KAYBETTİĞİNDE İSE,EŞ ÇOCUKLARINA,

, BAĞLANAN VAZİFE MALULLÜĞÜ MAAŞININ, AÇLIK SINIRLARI DÜZEYİNDE OLDUĞUNU, BU HAKSIZLIKLARIN GİDERİLMESİ HUSUSUNDA,, SAYIN BAŞBAKAN RECEP TAYYİP ERDOĞAN DAHİL BU SORUNLARIMIZI ANLATTIĞIM YETKİLİLERİ, BU SİTEMİZDE PAYLAŞTIM. (bu haberler, arşivimzde mevcuttur.)

NİHAYET!!! BU GÜN 16 NİSAN 2013 TARİHİNDE, SAYIN BAŞBAKAN, RECEP TAYYİP ERDOĞAN GURUP TOPLANTISINDA, VAZİFE MALULLERİNİN, BU GÜNE KADAR MAHKUM KALDIKLARI AÇLIK SINIRLARI SEVİYESİNDEKİ MAAŞLARININ YÜKSELTİLECEĞİNİ AYRICA,3713 SAYILI YASA KAPSAMINDA HAK SAHİPLERİNE SAĞLANAN ÖZLÜK HAKLARINDAN DA YARARLANDIRILACAKLARINI AÇIKLADI.
DİLERİM, DAHA EVVELKİ TARİHLERDE BU SÜTUNLARDAN VERDİĞİM HABERLER GİBİ BİZLERİ HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRATMAZLAR. GEREKLİ YASAL DÜZENLEMELER YAPILARAK YILLARDIR SÜRE GELEN BU YARALAR SARILIR.

ÇOK GEÇTE OLSA BU HAKSIZLIKLARIN GİDERİLMESİ HUSUSNDA, İRADE KOYAN, SAYIN BAŞBAKAN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A, EMNİYET TEŞKİLATI VAZİFE MALULLERİ VE ŞEHİT AİLELERİ ADINA TEŞEKKÜR EDER SAYGILAR SUNARIM.

Nihat GÜN
Temşad Gnl.Bşk.

IP Adresiniz (44.210.83.132) kayıt edilmiştir.