DUYURULAR

SÖZDE POLİS BAYRAMI, ÇALIŞANI,EMEKLİSİ, ŞEHİDİ, GAZİSİ MAHSUN.

BU GÜN ON NİSAN POLİS TEŞKİLATININ 168 NCİ KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ.BU ETKİNLİKLER İCERSİNDE GÖRÜŞTÜĞÜMÜZ TEŞKİLAT PERSONELİ MUTSUZ, UMUTSUZ
BU HALETİ RUHİYE İÇİNDE OLAN POLİSLERİMİZDEN BEKLENEN HİZMETİN NASIL OLACAĞINI SİZ TAKDİR EDİN.
POLİS, YILLARDIR SÜRE GELEN SORUNLARININ, ÇÖZÜMÜ İÇİN, HER KAPI DUVAR OLUNCA, DİNLEMİŞ OLMAK İÇİN DİNLEYİP, İŞ YAPIYOR POLİSLE,POLİSİN SORUNLARI ILE İLGİLENİYORMUŞ GİBİ GÖRÜNMEK İÇİN, ALELACELE HAZIRLANMIŞ YAHUT ARŞİVLERİNDE BU GÜNLER İÇİN HAZIR BEKLETİLEN GÜNCEL OLMAYAN METİNLERİ KANUN TEKLİFİ, OLARAK REDDEDİLECEĞİNİ BİLE BİLE TBMM. BAŞKANLIĞINA VERMELERİNDEN ÖTE BİR ŞEY YAPILMAMAKTADIR.

YILLARDIR BU OYALAMALARLA HİÇ BİR İSTEKLERİ GERÇEKLEŞMEYEN POLİSLER, ÇIKAR YOLU SENDİKALAŞMAKTA BULUP İMKANSIZLIKLAR İÇERSİNDE, ANAYASAL HAKLARINI KULLANMAK SURETİ İLE VAR ETTİKLERİ EMNİYET-SEN ÇATISI ALTINDA BU SORUNLARA ÇÖZÜM BULMAK İSTEMİŞLER, ANCAK BAŞTA EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ VE SIRALI AMİRLERİNİN ENGELİNE TAKILMIŞLARDIR.
ŞİMDİ SORALIM,
SAYIN GENEL MÜDÜRÜMÜZ, VE SIRALI AMİRLERE,
POLİSİN SORUNLARINI ÇÖZÜM ÜRETECEK MERCİLERE SİZ İLETMEZSENİZ. YAHUT İLETİP YETERSİZ KALIRSANIZ, POLİS NE YAPSIN.
GÜNÜMÜZDE,ASKERİMİZİ POLİSİMİZ KATLEDEN TERÖR ÖRGÜTÜ MUHATAP ALINIP, SÖZ HAKKI VERİLİP, İSTEKLERİ KARŞILANIRKEN.

MİLLETİNİN HİZMETİNDE GEREKTİĞİNDE ONLAR İÇİN,CAN VEREN POLİSİN FERYADINA NEDEN KULAKLAR TIKANIR VE BU FERYAD DUYMAZLIKTAN GELİNİR, DAHASI BU FERYADI SUSTURMAK İÇİN YASALAR CEVAZ VERMESE DE, YASAL OLMAYAN İDARİ YAPTIRIMLARLA BU İNSANLAR CEZALANDIRILIR.
ÇALIŞIRKEN ÇEKTİKLERİ EZA CEFA AYRI BİR DERT İKEN,

GÖREVLERİ BAŞINDA MİLLETİNİN HİZMETİNDE, ONLARDAN BİRİSİNİN YERİNE CAN VERDİKLERİNDE, GERİDE KALAN DUL EŞİ YETİM ÇOCUĞU AYRI EZA CEFAYA TERKEDİLİRLER.

BU YETKİLİ ZEVATA SORUYORUM.
ÇOK ÖRNEK VARDA O RAHMETLİ KONUMU VE RÜTBESİ İTİBARİ İLE SİZDEN BİRİ İDİ.
ANTALYA İLİ, KONYA ALTI İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ GÖREVİ BAŞINDA NASIL CAN VERDİ,HEPİMİZCE MALUM.

BU EVLADIMIZIN ÖLÜMÜNÜ MÜTEAKİP, YAPILAN ŞEHİT TÖRENİ, TÖRENE İŞTİRAKLERİ İLE ŞEREFLENDİREN DEVLET ERKANI HAFIZALARIMIZDA.
BU EVLADIMIZIN, ÖLÜMÜNÜN ARDINDA. EŞİNE VE YETİM EVLATLARINA BAĞLANAN MAAŞIN NE OLDUĞUNU BURADAN AÇIKLARMISINIZ.
AÇIKLAYIN DA, POLİSİN BİLİNMEYEN DERTLERİNDEN BİR TANESİNİ DAHA BU MİLLET BİLSİN.
SİZ BU KADERİ YAŞAMAYACAKSINIZ DİYE ALLAH LA AKİTMİ İMZALADINIZ Kİ. BU HAKSIZLIKLARA KAYITSIZSINIZ.
İŞTE, POLİS ÇALIŞIRKEN MARUZ KALDIĞI HAKSIZLIKLARIN YANI SIRA EMEKLİ OLDUĞUNDA YAHUT GÖREVİ BAŞINDA HAYATINI KAYBETTİĞİNDE GERİDE KALAN DUL EŞİ YETİM ÇOCUĞU İÇİN BU SENDİKAYI VAR ETTİ.
ARTIK KANUNSUZ GENELGELERLE, EMİRLER İLE, SENDİKAYA ÜYE OLMAK İSTEYEN POLİSLERİNİZİ ENGELLEMEKTEN MADA DESTEK OLMANIZ SİZLERİNDE YARARINA OLACAĞI GİBİ,VEBALİNDEN DE KURTARACAKTIR.
bİLİNDİĞİ ÜZERE,
BU MAKAM VE MEVKİLERİN, KİMSEYE BAKİ OLMADIĞI. İNANIYORUZ Kİ,HESAP GÜNÜ GELDİĞİNDE DE, HESABININ VERİLECEĞİ HEPİMİZİN MALUMUDUR.
SAYGILARIMLA
NİHAT GÜN

TEMŞAD GNL. BŞK.

IP Adresiniz (216.244.66.202) kayıt edilmiştir.